Wczytuję dane...
Model: Hercules GS405B statyw gitarowy
Waga produktu: 1.900 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: Hercules
Oblicz ratę

Hercules GS405B to przemyślany, bezpieczny i stabilny jednoelementowy statyw do gitar elektrycznych, basowych, akustycznych i klasycznych.

Hercules GS405B został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb aktywnych muzyków potrzebujących wytrzymałych i stabilnych statywów z którymi będzie można łatwo podróżować. Dzięki wdrożeniu systemu sprężynowych rygli blokujących Hercules GS405B jest rozłożony w ciągu kilku sekund i równie szybko możemy go złożyć do postaci umożliwiającej komfortowy transport.

Kolejną cechą o której warto wspomnieć jest dobrze wyliczony środek ciężkości. Hercules GS405B obciążony gitarą stoi pewnie i stabilnie. Nie ma możliwości by przewrócić statyw przypadkowo. By tego dokonać trzeba użyć sporej siły.

Na uwagę zasługuje również przemyślany kąt nachylenia podstawy na której stoi instrument oraz uchwyt trzymający gryf. Obydwa te elementy zostały ze sobą zgrane w taki sposób że mimo tego iż instrument spoczywa na statywie w sposób swobodny, nie ma możliwości by wypadł ze statywu.

Hercules GS405B 
Cechy produktu:

- Mobilność i ergonomia: Niewielkie wymiary po złożeniu, wygodny w transporcie.
- Stabilność: statyw obciążony instrumentem jest bardzo stabilny.
- Zabezpieczenia instrumentu: gąbki użyte do zabezpieczenia powierzchni styku z instrumentem zostały wykonane z gęstej pianki.
- Wygodny uchwyt trzymający gryf, umożliwiający szybkie podjęcie gitary ze statywu.

Polecamy