Model: FLYCAT Special Gloss NT CEQ
Waga produktu: 5.500 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: FLYCAT
 

Flycat Special Gloss CEQ to nowa Polska gitara elektro akustyczna, którą mogą zainteresować się muzycy szukający bardzo dobrego instrumentu za Bardzo rozsądne pieniądze.

Na zatłoczonym rynku gitarowym, gdzie mnogość dostępnych gitar przyprawia o zawrót głowy Flycat Special Gloss CEQ szuka swojego miejsca oferując jakość instrumentów kosztujących nawet 1000zł, za połowę ich ceny.
Zdając sobie sprawę, jak trudnym zadaniem będzie wprowadzenie nowej marki na rynek projektanci marki Flycat postawili na maksymalnie wysoką jakość. W tym celu Polska delegacja odwiedziła 12 azjatyckich fabryk instrumentów akustycznych, szukając tej jedynej która będzie w stanie spełnić oczekiwania jakościowe. Wybór padł na jedną z chińskich fabryk, która mimo toczącego się cyklu produkcyjnego była utrzymana we wzorowej czystości. To właśnie dbałość pracowników o stanowiska pracy przekonała ludzi z Polski do powierzenia produkcji gitary Flycat Special Gloss CEQ tej konkretnej fabryce.

Flycat Special Gloss CEQ to gitara z pudlem rezonansowym typu audytorium oraz unikalną główką w kształcie skrzydła.

Wyczuwalna znakomita miękkość, to pierwsza zalet gitary Flycat Special Gloss CEQ. Wrażenie to odczuwalne jest od główki aż do pudła, w całej długości gryfu. Bez względu na pozycję na gryfie gra się bardzo lekko, bez konieczności siłowego dociskania strun do progów.

Drugą cechą jest oczywiście brzmienie. Brzmienie gitary Flycat Special Gloss CEQ BL jest pełne w całym zakresie pasma. Usłyszymy dół, środek i górę, przy czym proporcje są bardzo przyjemnie zestrojone i dają przyjemne dynamiczne brzmienie.

Trzecią cechą wynikającą z rozsądku osób projektujących gitarę jest zastosowanie mostka o niskim profilu z wysokim podstrunnikiem. Umożliwia to bardzo proste, idealne ustawienie odpowiadającej nam wysokości akcji strun. W tym względzie Flycat Special Gloss CEQ wypada znacznie lepiej niż gitary znanych renomowanych producentów, które mają mniejszy zakres regulacji.

Podsumowując. Flycat Special Gloss CEQ jest dowodem na to że można mieć prawdziwy instrument, który mimo niewielkiej ceny ciężko uznać za gitarę dla początkujących. Brzmienie i jakość wykonania wzbudzą uznanie nawet wśród zaawansowanych gitarzystów.

Specyfikacja techniczna: - Flycat Special Gloss CEQ

- Gitara elektro akustyczna
- Rodzaj pudła: audytorium
- Płyta przednia; Świerk
- Boki i tył: Mahoń
- Gryf: Mahoń
- Podstrunnica i mostek: Palisander
- Binding: podwójne ożyłkowanie
- Klucze: Olejowe
- Wykończenie: Wysoki połysk
- Kolor: Naturalny

Opis produktu jest autorskim opracowaniem bigbeat.pl Kopiowanie zabronione.

Polecamy