Model: Epiphone DR100 NA akustyk
Kod producenta: Epiphone DR100 EB akustyk
Waga produktu: 5.500 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: Epiphone
Oblicz ratę

Epiphone DR100 NA to gitara akustyczna z pudłem rezonansowym typu dreadnought. Gitara ta mimo relatywnie niskiej ceny, odznacza się pełnym brzmieniem, bardzo dobrej jakości wykończeniem, oraz ponadczasowym, amerykańskim kształtem pudła dreadnought.

Epiphone DR100 NA to gitara której brzmienie umili każde wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Jest głośna więc jej akompaniament, doskonale wspomoże wspólne śpiewanie, tworząc dobry nastrój.

Wygodny gryf oraz fabrycznie ustawiona niska akcja strun sprawiają że, na Epiphone DR100 NA można grać przez cały wieczór, zapewniając rozrywkę sobie jak i wszystkim bliskim. Jeśli jednak standardowe ustawienie wysokości strun nie będzie Ci odpowiadało zawsze możesz skorygować podstawek na mostku i dopasować akcję strun do swoich indywidualnych potrzeb.

Chcesz wybrać dla siebie gitarę? Zobacz dlaczego warto postawić na Epiphone DR100 NA.

- 1 Wygoda grania.
Niska akcja strun oznacza że struny zawieszone są nisko nad gryfem. Dzięki temu instrument jest "miękki" nie musimy używać dużej siły by docisnąć struny do progów.

- 2 Dobre brzmienie.
Gryf gitary oraz tył i boki pudła wykonano z mahoniu. Jest to drewno które zapewnia głębokie, dość ciemne brzmienie. W połączeniu ze świerkową płytą rezonującą otrzymujemy wyrównane, przyjemne dla ucha brzmienie.

- 3 Ponad 140 lat tradycji.
Tylko najlepsze firmy mogą poszczycić się historią sięgającą 19 wieku. Gdyby instrumenty Epiphone były słabe, czy firma istniałaby od 1873r?

- Doskonały stosunek jakości i ceny
- Płyta wierzchnia: świerk
- Boki i spód: mahoń
- Gryf: mahoń
- Podstrunnica: palisander
- Binding: na korpusie
- Inkrustacje: kropki
- Menzura: 25,5”
- Ilość progów: 20
- Osprzęt: chromowany
- Klucze: układ 3:3
- Kolor: Naturalny

Polecamy