Model: Randall RD20 H Head Lampowy
Waga produktu: 12 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: Randall
Oblicz ratę

Randall RD20 H to nowy, lampowy wzmacniacz typu Head z serii Diavlo.
Jak powszechnie wiadomo, już od ponad 40 lat wzmacniacze firmy Randall rozbrzmiewają na koncertach i płytach muzyków Heavy Metalowych. Przez ten czas nazwa Randall stała się synonimem ciężkiego, amerykańskiego brzmienia. Najnowsza seria DIAVLO, w tym Randall RD20 H opracowany został w oparciu o doświadczenie zdobyte podczas tych 40 fascynujących lat i jest efektem połączenia tradycyjnie dobrego, ciężkiego brzmienia Randalla, z nowymi rozwiązaniami jakie pojawiły się w świecie wzmacniaczy lampowych.

Wzmacniacz Randall RD20 H został zaprojektowany z myślą o muzykach lubiących ciężkie mroczne, brzmienie nasycone głębokim gainem. Lampowe ciepło i grubość dźwięku są tym co przykuwa uwagę w brzmieniu RD20 H. Słychać że producent jest wierny tradycji i kieruje swój wzmacniacz do muzyków którzy lubią brzmieniem kruszyć skały.

Randall RD20 H to konstrukcja dwukanałowa z wbudowanym boosterem.
W przypadku gdy odpalimy booster na kanale czystym, usłyszymy przyjemny dla ucha, przełamujący czystą barwę gitary Crunch. Oczywiście wszystko zależy od wartości ustawienia potencjometru Gain w kanale.
Booster odpalony na kanale Overdrive powoduje dodatkowe wysycenie przesteru, które sprawia że dźwięk wzmacniacza zaprasza do grania solówek. Najgłębszy, lejący się soczysty przester uzyskuje się poprzez maksymalne rozkręcenie potencjometru VOLUME w kanale OVERDRIVE. Przy takim ustawieniu głośność wzmacniacza regulujemy potencjometrem Master.

Za charakter barwy Randalla RD20 H odpowiada pracujący w trzech zakresach, wydajny korektor, który dodatkowo wspomagany jest potencjometrem PREZENCJI. Pozwala on na kształtowanie całego spektrum przesterowanego brzmienia o radykalnie różnym brzmieniu, w zależności od ustawień potencjometrów obsługujących poszczególne pasma.

Jak na dobrej klasy wzmacniacz lampowy przystało, Randall DR20 H posiada pętlę efektów umożliwiającą wpięcie pedalboardu z efektami gitarowymi w kostkach. Znajduje się ona z tyłu wzmacniacza. Obok pętli efektów znajdziemy wejście na footswitch (przełącznik jest w komplecie) oraz wyjście sygnału XLR z symulacją głośnika. Nie zapomniano również o przydatnym w niektórych sytuacjach przełączniku masy GRIND LEFT.
Dzięki trzem wyjściom kolumnowym wzmacniacz może obsługiwać kolumny o różnej impedancji. Mogą to być kolumny 4, 8 i 16 ohm lub 2 kolumny po 8 ohm.

Randall RD20 H specyfikacja wzmacniacza.
- Wzmacniacz lampowy klasy A.
- Ilość Lamp: 2 x 6V6 i 4 x 12AX7.
- Moc: 20W.
- Ilość kanałów: 2.
- Kanał CLEAN i OVERDRIVE z Boosterem.
- Potencjometr VOLUME dla kanału OVERDRIVE.
- Korekcja: BASS, MIDDLE, TEBLE oraz prezencja.
- Kontrola sumaryczna głośności: Master.
- Wyjęcie XLR z symulacją głośnika.
- Wyjścia na kolumny: 3 z impedancją wyjściowa 4,8,16 i 2 x 8 ohm.
- Wejście na footswitch (przełącznik w komplecie).
- Waga 12 KG.
- Wymiary: 500x240x215.

Opis produktu jest autorskim opracowaniem bigbeat.pl Kopiowanie zabronione.

Wzmacniacze gitarowe

 • Wzmacniacz do: 

  Gitary Elektrycznej

 • Combo czy Head: 

  Head

 • Lampa, Tranzystor czy Hybryda: 

  Lampa

 • Moc Wzmacniacza: 

  20 W

 • Efekty i Brzmienia: 

  Reverb

Polecamy